Інші реле

показані товари з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінка)
Реєстратор електричних параметрів Новатек-Електро РПМ-416 мікропроцесорний міні-фото Реєстратор електричних параметрів Новатек-Електро РПМ-416 мікропроцесорний
8 700 грн./шт.

Є на складі

Код товару: 95899

Тип виробу: реєстратор параметрів

Перетворювач інтерфейсів Новатек-Електро ЕТ-485 (Ethernet-Modbus) міні-фото Перетворювач інтерфейсів Новатек-Електро ЕТ-485 (Ethernet-Modbus)
2 500 грн./шт.

Є на складі

Код товару: 95315

Тип виробу: перетворювач інтерфейсів

Доставка і оплата

Купити інші реле можна по передоплаті банківським переказом на розрахунковий рахунок нашої компанії (ми є платниками ПДВ), або ж готівкою при отриманні (якщо покупець - приватна особа). Ціна на інші реле однакова для всіх форм оплати.

Забрати товар самовивозом можна як у нас на складі видачі товару в Києві, так і в будь-якому відділенні Нова Пошта по всій території України - Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та ін. Відправлення замовлень на суму від 500 грн до відділення Нової Пошти здійснюється за наш рахунок незалежно від форми оплати.

Ми також здійснюємо адресну доставку власним транспортом - по Києву, і Новою Поштою - по всій Україні.

Супутні товари