DIN-рейки: види, особливості

DIN-рейка (від нім. DIN - Deutsches Institut für Normung - Німецький інститут зі стандартизації) - загальноприйнята назва металевого профілю, призначеного для встановлення в щитах електротехнічних виробів - модульного обладнання, малогабаритних контакторів, набірних клем та ін. Може мати перфорацію для спрощення монтажу.

Види DIN-рейок

DIN-рейка Ω(омега)-типу

Часто також позначається як рейка ТН35 - стандартна металева рейка шириною 35 мм, висотою 7,5 або 15 мм, кінці загнуті назовні. Використовується для встановлення модульних (автоматичні вимикачі, ПЗВ і т.д.) і більшості інших пристроїв, призначених для монтажу на DIN-рейку.

DIN-рейка G-типу

Стандартні розміри такої рейки - ширина 32 мм, висота кінців - 15 і 9 мм, кінці загнуті всередину - зовні профіль рейки нагадує латинську букву G. Використовується для встановлення окремих видів затискачів, клемників та ін.

DIN-рейка C-типу

Стандартні розміри такої рейки - ширина 32 мм, висота 15 мм , кінці загнуті всередину - зовні профіль рейки нагадує латинську букву C. Так само, як і рейка G-типу, використовується для встановлення окремих видів затискачів, клемників та ін.