Про нас

Інтернет-магазин «ELTRON» (ЕЛТРОН) - проект крупної електротехнічної дистриб'юторської компанії, яка вже понад 20 років успішно працює на українському ринку і яка є офіційним партнером компаній IEK, АСКО-УКРЕМ, E. NEXT, NiK, Етал, Eaton (Moeller), ETI, Hager і багатьох інших.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам асортимент понад 50000 найменувань (сертифікованої в Україні) електротехнічної продукції, основна частина якої підтримується на нашому складі в Києві, низькі ціни, а також якісний сервіс як до, так і після покупки. Ми працюємо як з приватними особами, так і з організаціями (ми - платники ПДВ), як з роздрібними, так і з оптовими замовленнями.

Крім продажів електротехнічної продукції, ми також надаємо нашим клієнтам послуги параметризації багатотарифних лічильників (є всі необхідні документи і сертифікати), збирання електрощитового обладнання, а також монтажу електрообладнання в Києві та Київській області.

У нас є власний транспорт, який здійснює доставку замовлень по Києву, крім того, ми співпрацюємо з компанією-перевізником Нова Пошта (для покупців-фізичних осіб можливе відправлення товару післяплатою).

Купуючи електротехніку у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що купуєте 100% оригінальну якісну продукцію з гарантією від виробника.

Наш відділ обслуговування клієнтів

Відділ обслуговування клієнтів Інтернет-магазину ELTRON

Наш склад

Склад Інтернет-магазину ELTRON